School profielen

Schoolprofielpagina's met veel verkeer zijn een belangrijke bron voor gezinnen en studenten die informatie zoeken over onafhankelijke dag- en internaten. Momenteel voorbij 520 schoolprofielen worden gepubliceerd SchoolAdvice. Bezoekers hebben toegang tot profielen via onze populaire School Finder, of door door de database te scrollen, en natuurlijk door Google-zoekopdrachten. Profielen zijn direct gekoppeld aan de website van een school.

Betrokkenheid vergroten, registreer een schoolprofiel or een huidig ​​profiel bijwerken.

 

Bel of mail ons voor meer informatie over het werken met SchoolAdvice.
(438) 300 6190 | (866) 300 9181
[e-mail beveiligd]

Saint James School profiel

?? SchoolAdvice Inc. is een wereldwijd netwerk van professionele docenten die werken met internationale en binnenlandse gezinnen.

Hoe SchoolAdvice scholen helpt.

School profielen

Schoolprofielen, waarop elke week duizenden kijkers vertrouwen, zijn vaak een eerste contactpunt tussen familie en school. De School Finder wordt gebruikt om honderden onafhankelijke scholen te ontdekken en te leren op SchoolAdvice. Een SchoolAdvice-abonnement stimuleert de ontdekking van de school door de status 'Uitgelichte school' toe te voegen.

Carrière Opportunity Posts

SchoolAdvice is een leider in HR-diensten voor onafhankelijke scholen. Responsief op alle platforms, visueel aantrekkelijk, doorzoekbaar en School-branded, is een SchoolAdvice Career Opp-advertentie de voorkeursstrategie om kwaliteitsdocenten te werven en het merk van een school te promoten. Onbeperkte carrièreadvertentie voor SchoolAdvice-abonnees.  Werkgelegenheid Advertenties

International Services

SchoolAdvice-locaties over de hele wereld zijn beschikbaar voor testen en beoordelingen op afstand. SchoolAdvice controleert wereldwijd de toelating en TOEFL-tests van uw school. Neem contact op.

Student Recruitment (Passief)

SchoolAdvice Admission Consultants werken rechtstreeks samen met gezinnen en studenten over de hele wereld, we zijn veel meer dan een webportaal met schoolinformatie. We zijn gecontracteerd door en vertegenwoordigen gezinnen die op zoek zijn naar 'best passende' onafhankelijke scholen voor hun kinderen. SchoolAdvice accepteert geen betalingen of verwijzingskosten van scholen.  Neem contact op.

Head & Leadership Search

De hoeksteen van alle grote scholen is de kracht van de faculteit en het leiderschapsteam. SchoolAdvice kan u helpen de beste kandidaat te vinden voor de leiderschapsposities van uw school. Maak gebruik van ons uitgebreide netwerk. Meer informatie.

Familie- / studententransfers

Soms wordt scholen gevraagd om andere scholen aan te bevelen aan huidige gezinnen die mogelijk te maken krijgen met verhuizing, of de noodzaak om een ​​andere school te vinden om aan de specifieke behoeften van hun kind te voldoen. Door deze gezinnen naar SchoolAdvice te verwijzen, kan een school professionele hulp bieden zonder compromis.  Neem contact op.

Schoolnieuws en -evenementen

Paginagrote berichten over open huis-evenementen, informatiesessies, beoordelingen, inzamelingsacties en persberichten zijn gekoppeld aan het profiel van een school. SEO geoptimaliseerd en gedeeld via het SchoolAdvice Social Media Network, evenementpagina's verbeteren de online aanwezigheid en genereren vragen van toekomstige gezinnen. 

Online sollicitaties

Verhoog de respons op vacatures en vereenvoudig HR-services. Kies ervoor om een ​​knop "NU AANMELDEN" toe te voegen aan een vacaturepost. De sollicitatiedienst van onze school verzamelt de vitaliteit, sollicitatiebrief en cv van een sollicitant en stuurt deze rechtstreeks naar de school. De kandidaat ontvangt onmiddellijk bericht van ontvangst van de aanvraag.

Voogdij Services

SchoolAdvice werkt samen met scholen om internationale gezinnen te voorzien van wettelijke voogdijdiensten en hulp bij visumvisa en studievergunningen. Neem contact op.

Student Recruitment (actief)

Scholen zijn zich terdege bewust van de voordelen van het aantrekken van internationale studenten. SchoolAdvice creëert op maat gemaakte digitale marketingoplossingen om internationale studenten aan te trekken en in te schrijven. Internationale aanwezigheid op het web, meertalige webpagina's, gerichte Google Ad-word-campagnes zijn enkele van de tools die we gebruiken om de inschrijving voor scholen te vergroten.   Neem contact op.

Marketing Promotie

Schoolprofielen, schoolevenementen en vacatures voor carrièremogelijkheden worden actief gepromoot via SchoolAdvice Social Media. Een SchoolAdvice-abonnement omvat een vermelding op het hoogste niveau in School Finder. Registreer een gratis schoolaccount om aan de slag te gaan.

Digitale aanwezigheid

SchoolAdvice is een uniek team van docenten en webexperts. We werken samen met scholen om aantrekkelijke, zeer functionele, kosteneffectieve websites te ontwikkelen samen met een samenhangende aanwezigheid op het web en digitale marketingstrategie. Neem contact op.

Verzoek om toegang tot Online Media Kit

Als je al een code hebt, log dan hier in: https://schooladvice.net/media-kit/

SchoolAdvice Schoolprofielen

Bij SchoolAdvice richten we ons op de behoeften van onafhankelijke scholen en gezinnen die op zoek zijn naar informatie over scholen. Ons onderzoek, discussies met schoolleiders en inbreng van gezinnen hebben ertoe geleid dat onafhankelijke scholen over opties beschikken die uniek zijn in de branche en kosteneffectief zijn.

Schoolprofiel ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

$999.00

Jaarlijks

Jaarabonnement - Op elk moment opzeggen.

NIEUWSBRIEF

5-sterrenprofielen

SchoolAdvice ⭐️⭐️⭐️ Standaardprofiel (gratis)

Klik om de ⭐️⭐️⭐️ Schoolprofielregistratie te openen en te voltooien.

SchoolAdvice Profiel Update Express

Om veiligheidsredenen worden updates gepubliceerd door SchoolAdvice.
Gebruik dit formulier om updateverzoeken in te dienen.

Word lid voor maandelijkse updates

SchoolAdvice-nieuwsbrieven

376 Victorialaan #200
Westmount, Canada, H3Z 1C3

Privacy Policy
Cookie beleid
Algemene Voorwaarden
Groene Hosting-badge