Head & Key Leadership-zoekopdrachten

SchoolAdvice is goed verbonden met de nationale en internationale onderwijsgemeenschap en onderhoudt een grote database met professionele docenten. We kunnen u helpen het leiderschap te vinden dat nodig is om als onafhankelijke school te slagen.

 

Bel of mail ons voor meer informatie over het werken met SchoolAdvice.
(438) 300 6190 | (866) 300 9181
[e-mail beveiligd]
Saint James School profiel
Berlijn | Montreal | Calgary | Vancouver | New York | Londen | Hangzhou | Hongkong | Singapore | Kaapstad | Bratislava

Begrip

SchoolAdvice begint het proces door te luisteren. Wij werken samen met uw team om de unieke aard van uw school, uw gemeenschap en de uitzonderlijke kans die uw school biedt voor de beste kandidaat te begrijpen.

messaging

SchoolAdvice ontwikkelt een overtuigende boodschap ontworpen om uitstekende kandidaten aan te trekken. Strategisch geplaatst, zal uw bericht gekwalificeerde kandidaten bereiken en vragen genereren.

Assessments

Beoordelingen van sollicitaties, interviews met kandidaten en discussies met referenties zullen doordacht ontwikkelde en sollicitantspecifieke SchoolAdvice-aanbevelingen opleveren.

Succesvolle conclusie

SchoolAdvice zorgt voor een soepele overgang en het instapproces en werkt samen met de gemeenschap van uw school om een ​​succesvolle afronding te verzekeren zodra de definitieve beslissing is genomen.
SchoolAdvice HR-diensten
Vind kwaliteitskandidaten. Rekruteer de beste faculteit.
Post Carrièremogelijkheden

Gratis loopbaanaanbiedingen

Erkende onderwijsorganisaties en organisaties die scholen vertegenwoordigen, zijn uitgenodigd om registreren en gratis carrièremogelijkheden indienen. Postings zijn aantrekkelijk, volledig responsief, geoptimaliseerd voor SEO en vrij van advertenties. Carrière-advertenties zijn doorzoekbaar op locatie, positie en tags. Het SchoolAdvice Career Network wordt druk bezocht en is de ideale plek om professionele docenten te vinden die aan de behoeften van uw school kunnen voldoen. Standaard vacatures zijn gratis.  Bekijk actuele aanbiedingen.

Discrete Career Opportunity Posts

Discrete carrièreadvertenties, onder de SchoolAdvice-banner, bevatten de naam en de specifieke locatie van de school en worden op het carrièrenetwerk geplaatst onder de SchoolAdvice-naam. Aanvragen worden discreet naar de personeelsafdeling van de school gestuurd. SchoolAdvice is een team van docenten met jarenlange ervaring in het Independent School-netwerk, we begrijpen en waarderen de behoefte aan discrete aanwervingen. Trust School Advies om uw privacy te beschermen bij het inhuren van sleutelpersoneel.  Neem contact op. om meer te leren.

SchoolAdvice Educator Database

SchoolAdvice houdt een database bij van gekwalificeerde docentenprofielen (docenten, beheerders en ondersteunend personeel) die ervoor hebben gekozen zich bij SchoolAdvice te registreren. Vacatures die bij het profiel van de docent passen, worden naar bij SchoolAdvice geregistreerde docenten gestuurd. Deze gratis service van SchoolAdvice, aangeboden aan onderwijzers en scholen, is nog een reden waarom scholen ervoor kiezen carrièremogelijkheden bij SchoolAdvice te plaatsen.  Neem contact op.

Uitgelichte carrièrekansaanbiedingen

Houd uw vacature bovenaan de lijst. Naarmate nieuwe berichten worden toegevoegd, worden oudere berichten minder prominent op het Carrièrepagina. Hoewel ze gemakkelijk kunnen worden doorzocht, hebben scholen de mogelijkheid om hun vacatureplaatsing op te nemen in het gedeelte 'Uitgelichte carrières'.  SchoolAdvice Prime abonnees een onbeperkt aantal 'Featured Career'-berichten hebben, terwijl scholen die niet zijn geabonneerd ervoor kunnen kiezen om een ​​vergoeding te betalen voor individuele aanbevolen carrière-berichten.   Neem contact op om meer te leren.

Gepromote loopbaanaanbiedingen

SchoolAdvice biedt scholen de mogelijkheid om actief gepromoot te worden. Als een Schooladvies Prime Subscriberworden alle vacatures gedeeld via het SchoolAdvice Social Media Network. Dit omvat Twitter, Facebook, LindekIn, Google +, Tumbler en Instagram. Om een ​​breder en gericht publiek te bereiken, biedt SchoolAdvice onze klanten betaalde, gepromote berichten. Ons digitale marketingteam overlegt met uw school en zorgt voor de rest.  Neem contact op. om meer te leren.

Online sollicitaties

Verhoog de respons op vacatures en vereenvoudig HR-services. Kies ervoor om een ​​knop "NU AANMELDEN" toe te voegen aan een vacaturepost. De sollicitatiedienst van onze school verzamelt de vitaliteit, sollicitatiebrief en cv van een sollicitant en stuurt deze rechtstreeks naar de school. De kandidaat ontvangt onmiddellijk bericht van ontvangst van de aanvraag. Bekijk demo.

We zijn hier om te helpen!

Office

376 Victoria Avenue #200
Westmount, Québec H3Z 1C3

uren

MF: 9:00 - 17:00 uur
SS: op afspraak

Bel ons

(438)-300-6190
(866)-300-9181

376 Victorialaan #200
Westmount, Canada, H3Z 1C3

Privacybeleid
Cookie beleid
Algemene Voorwaarden
Groene Hosting-badge